Karabük Ankara arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karabük ile Ankara arası 216 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karabük Ankara arası mesafe 216 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karabük ile Ankara Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ankara ile Karabük arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karabük Ankara Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karabük Ankara arası kaç km'dir ve Karabük Ankara arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karabük Ankara yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karabük Ankara arası mesafe bilgilerini, Karabük Ankara yol tarifi, yol güzergâhı ve Karabük başlangıç noktasından Ankara bitiş noktasına nasıl gidilir? Karabük ile Ankara kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karabük ile Ankara yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?