İzmir Manisa arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

İzmir ile Manisa arası 37 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında İzmir Manisa arası mesafe 37 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp İzmir ile Manisa Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Manisa ile İzmir arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps İzmir Manisa Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe İzmir Manisa arası kaç km'dir ve İzmir Manisa arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda İzmir Manisa yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada İzmir Manisa arası mesafe bilgilerini, İzmir Manisa yol tarifi, yol güzergâhı ve İzmir başlangıç noktasından Manisa bitiş noktasına nasıl gidilir? İzmir ile Manisa kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. İzmir ile Manisa yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?