İzmir Balıkesir arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

İzmir ile Balıkesir arası 175 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında İzmir Balıkesir arası mesafe 175 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp İzmir ile Balıkesir Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Balıkesir ile İzmir arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps İzmir Balıkesir Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe İzmir Balıkesir arası kaç km'dir ve İzmir Balıkesir arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda İzmir Balıkesir yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada İzmir Balıkesir arası mesafe bilgilerini, İzmir Balıkesir yol tarifi, yol güzergâhı ve İzmir başlangıç noktasından Balıkesir bitiş noktasına nasıl gidilir? İzmir ile Balıkesir kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. İzmir ile Balıkesir yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?