Balıkesir İzmir arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Balıkesir ile İzmir arası 175 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Balıkesir İzmir arası mesafe 175 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Balıkesir ile İzmir Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için İzmir ile Balıkesir arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Balıkesir İzmir Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Balıkesir İzmir arası kaç km'dir ve Balıkesir İzmir arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Balıkesir İzmir yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Balıkesir İzmir arası mesafe bilgilerini, Balıkesir İzmir yol tarifi, yol güzergâhı ve Balıkesir başlangıç noktasından İzmir bitiş noktasına nasıl gidilir? Balıkesir ile İzmir kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Balıkesir ile İzmir yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?