Isparta Burdur arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Isparta ile Burdur arası 30 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Isparta Burdur arası mesafe 30 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Isparta ile Burdur Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Burdur ile Isparta arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Isparta Burdur Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Isparta Burdur arası kaç km'dir ve Isparta Burdur arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Isparta Burdur yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Isparta Burdur arası mesafe bilgilerini, Isparta Burdur yol tarifi, yol güzergâhı ve Isparta başlangıç noktasından Burdur bitiş noktasına nasıl gidilir? Isparta ile Burdur kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Isparta ile Burdur yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?