Burdur Isparta arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Burdur ile Isparta arası 30 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Burdur Isparta arası mesafe 30 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Burdur ile Isparta Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Isparta ile Burdur arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Burdur Isparta Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Burdur Isparta arası kaç km'dir ve Burdur Isparta arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Burdur Isparta yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Burdur Isparta arası mesafe bilgilerini, Burdur Isparta yol tarifi, yol güzergâhı ve Burdur başlangıç noktasından Isparta bitiş noktasına nasıl gidilir? Burdur ile Isparta kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Burdur ile Isparta yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?