Iğdır Çanakkale arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Iğdır ile Çanakkale arası 1838 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Iğdır Çanakkale arası mesafe 1838 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Iğdır ile Çanakkale Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Çanakkale ile Iğdır arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Iğdır Çanakkale Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Iğdır Çanakkale arası kaç km'dir ve Iğdır Çanakkale arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Iğdır Çanakkale yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Iğdır Çanakkale arası mesafe bilgilerini, Iğdır Çanakkale yol tarifi, yol güzergâhı ve Iğdır başlangıç noktasından Çanakkale bitiş noktasına nasıl gidilir? Iğdır ile Çanakkale kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Iğdır ile Çanakkale yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Iğdır Çanakkale Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Iğdır Çanakkale uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Iğdır ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?