Hakkari Ordu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Hakkari ile Ordu arası 1008 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Hakkari Ordu arası mesafe 1008 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Hakkari ile Ordu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ordu ile Hakkari arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Hakkari Ordu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Hakkari Ordu arası kaç km'dir ve Hakkari Ordu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Hakkari Ordu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Hakkari Ordu arası mesafe bilgilerini, Hakkari Ordu yol tarifi, yol güzergâhı ve Hakkari başlangıç noktasından Ordu bitiş noktasına nasıl gidilir? Hakkari ile Ordu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Hakkari ile Ordu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Hakkari Ordu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Hakkari Ordu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Hakkari ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?