Eskişehir Ordu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Eskişehir ile Ordu arası 801 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Eskişehir Ordu arası mesafe 801 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Eskişehir ile Ordu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ordu ile Eskişehir arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Eskişehir Ordu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Eskişehir Ordu arası kaç km'dir ve Eskişehir Ordu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Eskişehir Ordu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Eskişehir Ordu arası mesafe bilgilerini, Eskişehir Ordu yol tarifi, yol güzergâhı ve Eskişehir başlangıç noktasından Ordu bitiş noktasına nasıl gidilir? Eskişehir ile Ordu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Eskişehir ile Ordu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Eskişehir Ordu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Eskişehir Ordu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Eskişehir ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?