Eskişehir Çanakkale arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Eskişehir ile Çanakkale arası 431 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Eskişehir Çanakkale arası mesafe 431 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Eskişehir ile Çanakkale Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Çanakkale ile Eskişehir arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Eskişehir Çanakkale Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Eskişehir Çanakkale arası kaç km'dir ve Eskişehir Çanakkale arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Eskişehir Çanakkale yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Eskişehir Çanakkale arası mesafe bilgilerini, Eskişehir Çanakkale yol tarifi, yol güzergâhı ve Eskişehir başlangıç noktasından Çanakkale bitiş noktasına nasıl gidilir? Eskişehir ile Çanakkale kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Eskişehir ile Çanakkale yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Eskişehir Çanakkale Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Eskişehir Çanakkale uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Eskişehir ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?