Erzurum Van arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Erzurum ile Van arası 410 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Erzurum Van arası mesafe 410 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Erzurum ile Van Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Van ile Erzurum arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Erzurum Van Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Erzurum Van arası kaç km'dir ve Erzurum Van arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Erzurum Van yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Erzurum Van arası mesafe bilgilerini, Erzurum Van yol tarifi, yol güzergâhı ve Erzurum başlangıç noktasından Van bitiş noktasına nasıl gidilir? Erzurum ile Van kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Erzurum ile Van yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Erzurum Van Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Erzurum Van uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Erzurum ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?