Erzurum Trabzon arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Erzurum ile Trabzon arası 302 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Erzurum Trabzon arası mesafe 302 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Erzurum ile Trabzon Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Trabzon ile Erzurum arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Erzurum Trabzon Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Erzurum Trabzon arası kaç km'dir ve Erzurum Trabzon arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Erzurum Trabzon yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Erzurum Trabzon arası mesafe bilgilerini, Erzurum Trabzon yol tarifi, yol güzergâhı ve Erzurum başlangıç noktasından Trabzon bitiş noktasına nasıl gidilir? Erzurum ile Trabzon kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Erzurum ile Trabzon yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Erzurum Trabzon Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Erzurum Trabzon uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Erzurum ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?