Erzurum Osmaniye arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Erzurum ile Osmaniye arası 717 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Erzurum Osmaniye arası mesafe 717 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Erzurum ile Osmaniye Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Osmaniye ile Erzurum arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Erzurum Osmaniye Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Erzurum Osmaniye arası kaç km'dir ve Erzurum Osmaniye arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Erzurum Osmaniye yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Erzurum Osmaniye arası mesafe bilgilerini, Erzurum Osmaniye yol tarifi, yol güzergâhı ve Erzurum başlangıç noktasından Osmaniye bitiş noktasına nasıl gidilir? Erzurum ile Osmaniye kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Erzurum ile Osmaniye yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Erzurum Osmaniye Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Erzurum Osmaniye uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Erzurum ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?