Erzurum Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Erzurum ile Malatya arası 412 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Erzurum Malatya arası mesafe 412 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Erzurum ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Erzurum arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Erzurum Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Erzurum Malatya arası kaç km'dir ve Erzurum Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Erzurum Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Erzurum Malatya arası mesafe bilgilerini, Erzurum Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Erzurum başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Erzurum ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Erzurum ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Erzurum Malatya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Erzurum Malatya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Erzurum ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?