Erzurum Samsun arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Erzurum ile Samsun arası 551 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Erzurum Samsun arası mesafe 551 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Erzurum ile Samsun Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Samsun ile Erzurum arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Erzurum Samsun Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Erzurum Samsun arası kaç km'dir ve Erzurum Samsun arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Erzurum Samsun yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Erzurum Samsun arası mesafe bilgilerini, Erzurum Samsun yol tarifi, yol güzergâhı ve Erzurum başlangıç noktasından Samsun bitiş noktasına nasıl gidilir? Erzurum ile Samsun kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Erzurum ile Samsun yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Erzurum Samsun Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Erzurum Samsun uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Erzurum ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?