Elazığ Adana arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Elazığ ile Adana arası 496 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Elazığ Adana arası mesafe 496 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Elazığ ile Adana Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Adana ile Elazığ arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Elazığ Adana Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Elazığ Adana arası kaç km'dir ve Elazığ Adana arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Elazığ Adana yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Elazığ Adana arası mesafe bilgilerini, Elazığ Adana yol tarifi, yol güzergâhı ve Elazığ başlangıç noktasından Adana bitiş noktasına nasıl gidilir? Elazığ ile Adana kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Elazığ ile Adana yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Elazığ Adana Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Elazığ Adana uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Elazığ ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?