Adana Elazığ arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Adana ile Elazığ arası 496 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Adana Elazığ arası mesafe 496 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Adana ile Elazığ Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Elazığ ile Adana arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Adana Elazığ Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Adana Elazığ arası kaç km'dir ve Adana Elazığ arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Adana Elazığ yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Adana Elazığ arası mesafe bilgilerini, Adana Elazığ yol tarifi, yol güzergâhı ve Adana başlangıç noktasından Elazığ bitiş noktasına nasıl gidilir? Adana ile Elazığ kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Adana ile Elazığ yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Adana Elazığ Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Adana Elazığ uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Adana ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?