Çanakkale Bartın arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Çanakkale ile Bartın arası 703 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Çanakkale Bartın arası mesafe 703 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Çanakkale ile Bartın Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bartın ile Çanakkale arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Çanakkale Bartın Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Çanakkale Bartın arası kaç km'dir ve Çanakkale Bartın arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Çanakkale Bartın yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Çanakkale Bartın arası mesafe bilgilerini, Çanakkale Bartın yol tarifi, yol güzergâhı ve Çanakkale başlangıç noktasından Bartın bitiş noktasına nasıl gidilir? Çanakkale ile Bartın kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Çanakkale ile Bartın yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Çanakkale Bartın Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Çanakkale Bartın uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Çanakkale ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?