Burdur Nevşehir arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Burdur ile Nevşehir arası 514 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Burdur Nevşehir arası mesafe 514 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Burdur ile Nevşehir Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Nevşehir ile Burdur arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Burdur Nevşehir Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Burdur Nevşehir arası kaç km'dir ve Burdur Nevşehir arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Burdur Nevşehir yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Burdur Nevşehir arası mesafe bilgilerini, Burdur Nevşehir yol tarifi, yol güzergâhı ve Burdur başlangıç noktasından Nevşehir bitiş noktasına nasıl gidilir? Burdur ile Nevşehir kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Burdur ile Nevşehir yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Burdur Nevşehir Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Burdur Nevşehir uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Burdur ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?