Burdur Antalya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Burdur ile Antalya arası 122 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Burdur Antalya arası mesafe 122 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Burdur ile Antalya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Antalya ile Burdur arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Burdur Antalya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Burdur Antalya arası kaç km'dir ve Burdur Antalya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Burdur Antalya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Burdur Antalya arası mesafe bilgilerini, Burdur Antalya yol tarifi, yol güzergâhı ve Burdur başlangıç noktasından Antalya bitiş noktasına nasıl gidilir? Burdur ile Antalya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Burdur ile Antalya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?