Bolu Sivas arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bolu ile Sivas arası 630 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bolu Sivas arası mesafe 630 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bolu ile Sivas Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sivas ile Bolu arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bolu Sivas Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bolu Sivas arası kaç km'dir ve Bolu Sivas arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bolu Sivas yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bolu Sivas arası mesafe bilgilerini, Bolu Sivas yol tarifi, yol güzergâhı ve Bolu başlangıç noktasından Sivas bitiş noktasına nasıl gidilir? Bolu ile Sivas kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bolu ile Sivas yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Bolu Sivas Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Bolu Sivas uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Bolu ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?