Bolu Ordu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bolu ile Ordu arası 619 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bolu Ordu arası mesafe 619 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bolu ile Ordu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ordu ile Bolu arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bolu Ordu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bolu Ordu arası kaç km'dir ve Bolu Ordu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bolu Ordu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bolu Ordu arası mesafe bilgilerini, Bolu Ordu yol tarifi, yol güzergâhı ve Bolu başlangıç noktasından Ordu bitiş noktasına nasıl gidilir? Bolu ile Ordu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bolu ile Ordu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Bolu Ordu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Bolu Ordu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Bolu ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?