Bitlis Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bitlis ile Malatya arası 427 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bitlis Malatya arası mesafe 427 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bitlis ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Bitlis arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bitlis Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bitlis Malatya arası kaç km'dir ve Bitlis Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bitlis Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bitlis Malatya arası mesafe bilgilerini, Bitlis Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Bitlis başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Bitlis ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bitlis ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Bitlis Malatya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Bitlis Malatya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Bitlis ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?