Bitlis Şanlıurfa arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bitlis ile Şanlıurfa arası 385 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bitlis Şanlıurfa arası mesafe 385 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bitlis ile Şanlıurfa Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Şanlıurfa ile Bitlis arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bitlis Şanlıurfa Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bitlis Şanlıurfa arası kaç km'dir ve Bitlis Şanlıurfa arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bitlis Şanlıurfa yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bitlis Şanlıurfa arası mesafe bilgilerini, Bitlis Şanlıurfa yol tarifi, yol güzergâhı ve Bitlis başlangıç noktasından Şanlıurfa bitiş noktasına nasıl gidilir? Bitlis ile Şanlıurfa kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bitlis ile Şanlıurfa yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Bitlis Şanlıurfa Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Bitlis Şanlıurfa uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Bitlis ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?