Son Dakika Baskil Haberleri

Elazığ'da depremde hasar gören yapılar için başvurular ...

Elazığ'da 24 Ocak'ta meydana gelen depremde hasar gören yapılar için başvuru süresinin 13 Ağustos'ta sona ereceği bildirildi. Habere Git »

Kaçak avda kullanılan meterisler yıkıldı

Elazığ'da kaçak avda kullanılan meterisler ekipler tarafından tespit edilip yıkıldı. Habere Git »

Baskil'de sağanak ve fırtına

Baskil ilçesinde etkili olan sağanak ve fırtına sonucu kayısı ağaçları devrildi, bazı çatılarda hasar oluştu. Habere Git »

Son dakika haberleri... Baskil'de yangın

Son dakika güncel haberi: Baskil ilçesinde metruk bir yapıda çıkan yangın söndürüldü. Habere Git »

Elazığ'da baraja düşen şahıs, yaşamını yitirdi

Elazığ'da kayısı topladığı brandaları baraj gölünde yıkamak isterken düşen şahıs yaşamını yitirdi. Habere Git »

9 milyon yıllık kanyonlar için iskeleler çekilerek, ...

Elazığ'da 9 milyon yıl öncesine ait olduğu belirlenen yeni keşif olarak ortaya çıkartılarak Saklıkapı ve Karaleylek ismi verilen kanyonlarının turizme kazandırılması için yapımı tamamlanan iskeleler, tekne yardımı ile çekilerek kurulumu yapıldı. Habere Git »

Son dakika haberi... 9 milyon yıllık kanyonlar için ...

Son dakika gelişmesine göre 9 milyon yıllık kanyonlar için iskeleler çekildi Elazığ'da 9 milyon yıl öncesine ait olduğu belirlenen yeni keşif olarak ortaya çıkartılarak Saklıkapı ve Karaleylek ismi verilen kanyonlarının turizme kazandırılması için yapımı tamamlanan iskeleler, tekne yardımı ile çekilerek kurulumu yapıldı. Habere Git »

9 milyon yıllık kanyonlar için iskeleler çekilerek, ...

Elazığ'da 9 milyon yıl öncesine ait olduğu belirlenen yeni keşif olarak ortaya çıkartılarak Saklıkapı ve Karaleylek ismi verilen kanyonlarının turizme kazandırılması için yapımı tamamlanan iskeleler, tekne yardımı ile çekilerek kurulumu yapıldı. Habere Git »

Kayısı çekirdeği üretime kazandırıldı, sabun ve kolonya ...

Kayısı çekirdeği üretime kazandırıldı, sabun ve kolonya oldu Elazığ'da yapılan çalışmalarda cildi yumuşattığı ve yaşlanma belirtilerini geciktirdiği ortaya çıkan kayısı çekirdeğinin yağı, sabunu ve kolonyasının ilk üretimleri yapıldıElazığ'da yaklaşık 1 milyon kayısı ağacı bulunan Baskil... Habere Git »

Şehit Fethi Sekin Külliyesi bu yıl içerisinde tamamlanacak

Şehit Fethi Sekin Külliye ihalesinin Elazığ Belediyesi tarafından gerçekleştirildiği ve çalışmaların 2020 yılında tamamlanacağı bildirildi. Habere Git »

Kayısı çekirdeği üretime kazandırıldı, sabun ve kolonya ...

Elazığ'da yaklaşık 1 milyon kayısı ağacı bulunan Baskil ilçesinde, kayısının çekirdeği üretime kazandırıldı, yağ, sabun ve kolonya oldu. Habere Git »

Elazığ'ın sarı altını kayısıda hasat başladı

Elazığ'ın sarı altını kayısıda hasat başladı Türkiye'nin sayılı kayısı üretim merkezlerinden biri olan Elazığ'ın Baskil ilçesinde bulunan 1 milyon ağaçta hasat başladı, bu yıl verim fazla olması nedeniyle üreticisini de sevindirdi Elazığ'ın Baskil ilçesinde çiftçinin en önemli gelir... Habere Git »

Elazığ'ın sarı altını kayısıda hasat başladı

Elazığ'ın Baskil ilçesinde çiftçinin en önemli gelir kaynağı, mevsimlik işçilere de iş kapısı olan 100 bin dekar alanda yaklaşık 1 milyon ağaçtaki kayısının hasadı başladı. Habere Git »

Baskil'de gençlik merkezi yapılacak

Baskil Gençlik Merkezi ve Spor Kompleksinin yapımı Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından onaylandı. Habere Git »

Kaymakam Murat'a, sendikadan ziyaret

Elazığ Memur-Sen Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen il yönetimi, Baskil Kaymakamı Oğuz Cem Murat'ı makamında ziyaret etti. Habere Git »

Son dakika haberleri: 9 milyon yıllık kanyonun sahipleri ...

Bir son dakika haberine göre 9 milyon yıllık kanyonun sahipleri geldi Elazığ'da 9 milyon yıl öncesine ait olduğu yakın zamanda keşfedilen kanyonun asıl sahipleri kara leylekler geldi, yavrularını büyütmeye başladı Bu yıl kanyonda geçtiğimiz yıla göre daha fazla kara leylek olması dikkat çekti Elazığ'da 9 milyon yıl... Habere Git »

Baskil Orman İşletme Şefliğine atama yapıldı

Elazığ Bölge Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Baskil Orman İşletme Şefliğine Cihan Hoşoğlu atandı. Habere Git »

Baskil'de odabaşı sulama göleti

Baskil ilçesinde bulunan odabaşı sulama göletinin vanaları takılacak. Habere Git »

Büyükşehir Belediyesinden feribot seferlerine düzenleme

Malatya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından feribot seferlerinde değişiklik yapıldı. Habere Git »

Dev çekirge "Çağaboğan" Elazığ'da görüntülendi

Dev çekirge 'Çağaboğan' Elazığ'da görüntülendi Türkiye'de zaman zaman görülen 20-25 santim uzunluğu ile bilinen Saga Ephippigera diğer adıyla 'Çağaboğan' olarak bilinen çekirge Elazığ'da görüntülendi. Habere Git »

Bilgilendirme: Baskil Haberlerini okumak için doğru yerdesiniz.Baskil Son Dakika Haberleri anlık olarak sitemizde. Güncel Baskil Haberlerini yada Malatya Baskil Haberlerini buradan takip edebilirsiniz.
Baskil Haber - Son Dakika Baskil Haberleri sayfasını paylaş.
Malatyam | Malatya Haber Portalı | Online: 14