Balıkesir Yalova arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Balıkesir ile Yalova arası 216 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Balıkesir Yalova arası mesafe 216 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Balıkesir ile Yalova Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Yalova ile Balıkesir arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Balıkesir Yalova Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Balıkesir Yalova arası kaç km'dir ve Balıkesir Yalova arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Balıkesir Yalova yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Balıkesir Yalova arası mesafe bilgilerini, Balıkesir Yalova yol tarifi, yol güzergâhı ve Balıkesir başlangıç noktasından Yalova bitiş noktasına nasıl gidilir? Balıkesir ile Yalova kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Balıkesir ile Yalova yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?