Balıkesir Kırklareli arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Balıkesir ile Kırklareli arası 433 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Balıkesir Kırklareli arası mesafe 433 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Balıkesir ile Kırklareli Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kırklareli ile Balıkesir arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Balıkesir Kırklareli Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Balıkesir Kırklareli arası kaç km'dir ve Balıkesir Kırklareli arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Balıkesir Kırklareli yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Balıkesir Kırklareli arası mesafe bilgilerini, Balıkesir Kırklareli yol tarifi, yol güzergâhı ve Balıkesir başlangıç noktasından Kırklareli bitiş noktasına nasıl gidilir? Balıkesir ile Kırklareli kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Balıkesir ile Kırklareli yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Balıkesir Kırklareli Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Balıkesir Kırklareli uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Balıkesir ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?