Balıkesir Bartın arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Balıkesir ile Bartın arası 586 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Balıkesir Bartın arası mesafe 586 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Balıkesir ile Bartın Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bartın ile Balıkesir arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Balıkesir Bartın Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Balıkesir Bartın arası kaç km'dir ve Balıkesir Bartın arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Balıkesir Bartın yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Balıkesir Bartın arası mesafe bilgilerini, Balıkesir Bartın yol tarifi, yol güzergâhı ve Balıkesir başlangıç noktasından Bartın bitiş noktasına nasıl gidilir? Balıkesir ile Bartın kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Balıkesir ile Bartın yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Balıkesir Bartın Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Balıkesir Bartın uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Balıkesir ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?