Ankara Amasya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Ankara ile Amasya arası 331 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Ankara Amasya arası mesafe 331 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Ankara ile Amasya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Amasya ile Ankara arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Ankara Amasya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Ankara Amasya arası kaç km'dir ve Ankara Amasya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Ankara Amasya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Ankara Amasya arası mesafe bilgilerini, Ankara Amasya yol tarifi, yol güzergâhı ve Ankara başlangıç noktasından Amasya bitiş noktasına nasıl gidilir? Ankara ile Amasya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Ankara ile Amasya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Ankara Amasya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Ankara Amasya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Ankara ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?