Amasya Ankara arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Amasya ile Ankara arası 331 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Amasya Ankara arası mesafe 331 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Amasya ile Ankara Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ankara ile Amasya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Amasya Ankara Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Amasya Ankara arası kaç km'dir ve Amasya Ankara arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Amasya Ankara yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Amasya Ankara arası mesafe bilgilerini, Amasya Ankara yol tarifi, yol güzergâhı ve Amasya başlangıç noktasından Ankara bitiş noktasına nasıl gidilir? Amasya ile Ankara kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Amasya ile Ankara yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Amasya Ankara Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Amasya Ankara uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Amasya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?