Amasya Samsun arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Amasya ile Samsun arası 131 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Amasya Samsun arası mesafe 131 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Amasya ile Samsun Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Samsun ile Amasya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Amasya Samsun Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Amasya Samsun arası kaç km'dir ve Amasya Samsun arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Amasya Samsun yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Amasya Samsun arası mesafe bilgilerini, Amasya Samsun yol tarifi, yol güzergâhı ve Amasya başlangıç noktasından Samsun bitiş noktasına nasıl gidilir? Amasya ile Samsun kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Amasya ile Samsun yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?