Aksaray Ankara arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Aksaray ile Ankara arası 224 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Aksaray Ankara arası mesafe 224 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Aksaray ile Ankara Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ankara ile Aksaray arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Aksaray Ankara Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Aksaray Ankara arası kaç km'dir ve Aksaray Ankara arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Aksaray Ankara yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Aksaray Ankara arası mesafe bilgilerini, Aksaray Ankara yol tarifi, yol güzergâhı ve Aksaray başlangıç noktasından Ankara bitiş noktasına nasıl gidilir? Aksaray ile Ankara kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Aksaray ile Ankara yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?