Afyon Ordu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Afyon ile Ordu arası 823 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Afyon Ordu arası mesafe 823 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Afyon ile Ordu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ordu ile Afyon arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Afyon Ordu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Afyon Ordu arası kaç km'dir ve Afyon Ordu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Afyon Ordu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Afyon Ordu arası mesafe bilgilerini, Afyon Ordu yol tarifi, yol güzergâhı ve Afyon başlangıç noktasından Ordu bitiş noktasına nasıl gidilir? Afyon ile Ordu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Afyon ile Ordu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Afyon Ordu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Afyon Ordu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Afyon ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?