Afyon Kastamonu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Afyon ile Kastamonu arası 504 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Afyon Kastamonu arası mesafe 504 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Afyon ile Kastamonu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kastamonu ile Afyon arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Afyon Kastamonu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Afyon Kastamonu arası kaç km'dir ve Afyon Kastamonu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Afyon Kastamonu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Afyon Kastamonu arası mesafe bilgilerini, Afyon Kastamonu yol tarifi, yol güzergâhı ve Afyon başlangıç noktasından Kastamonu bitiş noktasına nasıl gidilir? Afyon ile Kastamonu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Afyon ile Kastamonu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Afyon Kastamonu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Afyon Kastamonu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Afyon ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?