Zonguldak Bartın arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Zonguldak ile Bartın arası 89 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Zonguldak Bartın arası mesafe 89 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Zonguldak ile Bartın Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bartın ile Zonguldak arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Zonguldak Bartın Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Zonguldak Bartın arası kaç km'dir ve Zonguldak Bartın arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Zonguldak Bartın yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Zonguldak Bartın arası mesafe bilgilerini, Zonguldak Bartın yol tarifi, yol güzergâhı ve Zonguldak başlangıç noktasından Bartın bitiş noktasına nasıl gidilir? Zonguldak ile Bartın kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Zonguldak ile Bartın yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?