Yozgat Samsun arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Yozgat ile Samsun arası 280 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Yozgat Samsun arası mesafe 280 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Yozgat ile Samsun Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Samsun ile Yozgat arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Yozgat Samsun Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Yozgat Samsun arası kaç km'dir ve Yozgat Samsun arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Yozgat Samsun yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Yozgat Samsun arası mesafe bilgilerini, Yozgat Samsun yol tarifi, yol güzergâhı ve Yozgat başlangıç noktasından Samsun bitiş noktasına nasıl gidilir? Yozgat ile Samsun kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Yozgat ile Samsun yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?