2 Temmuz 2022 Cumartesi
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam

Yolçatı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Yolçatı Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Yolçatı Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Yolçatı Tren linkinden bakabilirsiniz.

Yolçatı Tren İstasyonu

Yolçatı Tren istasyonu çalışma saatleri 06:30 - 08:30 / 14:30 - 20:30 olup telefonu 04242812119'dur. Yolçatı Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Yolçatı Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi
Yolçatı kalkışı 08:33 olan Fırat Ekspresinin Malatya varış saati 10:37'dir. Yolculuk süresi 02:04 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Fırat Ekspresi, Elazığ-Adana, Adana-Elazığ arası yolcu taşır. YolçatıMalatya istikametli tren Haftanın Tüm günleri çalışmaktadır.
Van Gölü Ekspresi Seferi
Yolçatı kalkışı 14:29 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 01:59 dakikadır ve tren 5 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. YolçatıMalatya istikametli tren Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Yolçatı kalkışı 14:29 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 01:59 dakikadır ve tren 5 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. YolçatıMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Malatya - Elazığ Ekspresi Seferi
Yolçatı kalkışı 18:30 olan Malatya - Elazığ Ekspresinin Malatya varış saati 20:23'dir. Yolculuk süresi 01:53 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Malatya - Elazığ Bölgesel Ekspresi, Malatya-Elazığ, Elazığ-Malatya arası yolcu taşır. YolçatıMalatya istikametli tren Haftanın Tüm günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Yolçatı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Fırat Expresi
  • Yolçatı Malatya Tren
  • Yolçatı Malatya Tren Saatleri
  • Yolçatı Tren İstasyonu
  • Yolçatı Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ