20 Eylül 2020 Pazar 17:19:30
İLAN | Sitemiz satışa açıktır.
Malatya Haber Portalı, Malatya Güncel Sayfalar - Malatyam
Malatyam Reklam Banner Malatyam Reklam Banner Malatyam Reklam Banner Malatyam Reklam Banner Malatyam Reklam Banner

Yolçatı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Yolçatı Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Yolçatı Tren Garı'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Yolçatı Tren linkinden bakabilirsiniz.

Yolçatı Tren İstasyonu

Yolçatı Tren Garı Çalışma Saatleri: 06:30 - 08:30 / 14:30 - 20:30
Yolçatı Tren Garı Telefon 0 (424) 281 21 19
Yolçatı Tren Garı Haritası Haritada Göster

Yolçatı Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi
Yolçatı kalkışı 08:33 olan Fırat Ekspresinin Malatya varış saati 10:37'dir. Yolculuk süresi 02:04 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Fırat Ekspresi, Elazığ-Adana, Adana-Elazığ arası yolcu taşır. Yolçatı Malatya istikametli tren haftanın tüm günleri çalışmaktadır.
Van Gölü Ekspresi Seferi
Yolçatı kalkışı 14:29 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 01:59 dakikadır ve tren 5 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. Yolçatı Malatya istikametli tren Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Yolçatı kalkışı 14:29 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 01:59 dakikadır ve tren 5 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. Yolçatı Malatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Malatya - Elazığ Ekspresi Seferi
Yolçatı kalkışı 18:30 olan Malatya - Elazığ Ekspresinin Malatya varış saati 20:23'dir. Yolculuk süresi 01:53 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Malatya - Elazığ Bölgesel Ekspresi, Malatya-Elazığ, Elazığ-Malatya arası yolcu taşır. Yolçatı Malatya istikametli tren haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

Etiketler:
  • Yolçatı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Fırat Expresi
  • Yolçatı Malatya Tren
  • Yolçatı Malatya Tren Saatleri
  • Yolçatı Tren İstasyonu
  • Yolçatı Tren İstasyonu Telefon
Yolçatı Malatya Tren Seferleri ve Saatleri | Malatyam sayfasını paylaş.