Yolçatı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Yolçatı Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Yolçatı Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Yolçatı Tren linkinden bakabilirsiniz.

Yolçatı Tren İstasyonu

Yolçatı Tren İstasyonu çalışma saatleri 06:30 - 08:30 / 14:30 - 20:30 olup, telefonu 04242812119'dur. Yolçatı Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Yolçatı Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Elazığ kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 08:51'de Yolçatı istasyonuna 8 dakika mola vermek üzere varır. Saat 08:59 itibariyle Yolçatı istasyonundan Adana istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 3 dakika olup, Malatya varış saati 11:02'dir. YolçatıMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 16:12'de Yolçatı istasyonuna 13 dakika mola vermek üzere varır. Saat 16:25 itibariyle Yolçatı istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 7 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. YolçatıMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 16:20'de Yolçatı istasyonuna 5 dakika mola vermek üzere varır. Saat 16:25 itibariyle Yolçatı istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 7 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. YolçatıMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Yolçatı Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Yolçatı Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Yolçatı Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Yolçatı Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?