19 Mayıs 2022 Perşembe
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Yerköy Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Yerköy Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Yerköy Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Yerköy Tren linkinden bakabilirsiniz.

Yerköy Tren İstasyonu

Yerköy Tren istasyonu çalışma saatleri 24 saat açık olup telefonu 03545161919'dur. Yerköy Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Yerköy Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Yerköy kalkışı 14:49 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 11:07 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. YerköyMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Yerköy kalkışı 14:49 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 11:07 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. YerköyMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Yerköy Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Yerköy Malatya Tren
  • Yerköy Malatya Tren Saatleri
  • Yerköy Tren İstasyonu
  • Yerköy Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ