Yerköy Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Yerköy Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Yerköy Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Yerköy Tren linkinden bakabilirsiniz.

Yerköy Tren İstasyonu

Yerköy Tren İstasyonu çalışma saatleri 24 saat açık olup, telefonu 03545161919'dur. Yerköy Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Yerköy Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 22:30'de Yerköy istasyonuna 3 dakika mola vermek üzere varır. Saat 22:33 itibariyle Yerköy istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 11 saat 34 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. YerköyMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 15:09'de Yerköy istasyonuna 4 dakika mola vermek üzere varır. Saat 15:13 itibariyle Yerköy istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 11 saat 59 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. YerköyMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 15:09'de Yerköy istasyonuna 4 dakika mola vermek üzere varır. Saat 15:13 itibariyle Yerköy istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 11 saat 59 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. YerköyMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Yerköy Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Yerköy Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Yerköy Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Yerköy Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?