22 Mayıs 2022 Pazar
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Yenifakılı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Yenifakılı Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Yenifakılı Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Yenifakılı Tren linkinden bakabilirsiniz.

Yenifakılı Tren İstasyonu

Yenifakılı Tren istasyonu çalışma saatleri - olup telefonu 03546121018'dur. Yenifakılı Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Yenifakılı Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Yenifakılı kalkışı 16:28 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 09:28 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. YenifakılıMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Yenifakılı kalkışı 16:28 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 09:28 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. YenifakılıMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Yenifakılı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Yenifakılı Malatya Tren
  • Yenifakılı Malatya Tren Saatleri
  • Yenifakılı Tren İstasyonu
  • Yenifakılı Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ