Yenifakılı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Yenifakılı Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Yenifakılı Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Yenifakılı Tren linkinden bakabilirsiniz.

Yenifakılı Tren İstasyonu

Yenifakılı Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Yenifakılı Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Yenifakılı Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 00:04'de Yenifakılı istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 00:05 itibariyle Yenifakılı istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 10 saat 2 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. YenifakılıMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 16:53'de Yenifakılı istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 16:55 itibariyle Yenifakılı istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 10 saat 17 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. YenifakılıMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 16:53'de Yenifakılı istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 16:55 itibariyle Yenifakılı istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 10 saat 17 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. YenifakılıMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Yenifakılı Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Yenifakılı Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Yenifakılı Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Yenifakılı Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?