Yeniçubuk Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Yeniçubuk Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Yeniçubuk Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Yeniçubuk Tren linkinden bakabilirsiniz.

Yeniçubuk Tren İstasyonu

Yeniçubuk Tren İstasyonu çalışma saatleri 24 saat açık olup, telefonu 03466547153'dur. Yeniçubuk Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Yeniçubuk Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 03:53'de Yeniçubuk istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 03:55 itibariyle Yeniçubuk istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 6 saat 12 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. YeniçubukMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 20:22'de Yeniçubuk istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 20:23 itibariyle Yeniçubuk istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 6 saat 49 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. YeniçubukMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 20:22'de Yeniçubuk istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 20:23 itibariyle Yeniçubuk istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 6 saat 49 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. YeniçubukMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Yeniçubuk Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Yeniçubuk Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Yeniçubuk Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Yeniçubuk Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?