16 Mayıs 2022 Pazartesi
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Yeniçubuk Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Yeniçubuk Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Yeniçubuk Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Yeniçubuk Tren linkinden bakabilirsiniz.

Yeniçubuk Tren İstasyonu

Yeniçubuk Tren istasyonu çalışma saatleri 24 saat açık olup telefonu 03466547153'dur. Yeniçubuk Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Yeniçubuk Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Yeniçubuk kalkışı 19:45 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 06:11 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. YeniçubukMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Yeniçubuk kalkışı 19:45 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 06:11 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. YeniçubukMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Yeniçubuk Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Yeniçubuk Malatya Tren
  • Yeniçubuk Malatya Tren Saatleri
  • Yeniçubuk Tren İstasyonu
  • Yeniçubuk Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ