Yazlak Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Yazlak Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Yazlak Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Yazlak Tren linkinden bakabilirsiniz.

Yazlak Tren İstasyonu

Yazlak Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Yazlak Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Yazlak Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 16:06'de Yazlak istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 16:08 itibariyle Yazlak istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 23 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. YazlakMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Yazlak Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Yazlak Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Yazlak Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Yazlak Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?