Son Dakika Yazıhan Haberleri

Başkan Gürkan'dan gönül belediyeciliği vurgusu

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, Temmuz ayı toplantısının ilk oturumun gerçekleştirdi. Habere Git »

Kayısı da Arapça 'Allah' yazısı

- Kayısı da Arapça 'Allah' yazısı Malatya'da bir bahçede ağaçtan koparılan kayısıda Arapça Allah yazısı görenleri hayrete düşürüyor. Habere Git »

Malatya'da bir kayısının üzerinde Arapça "Allah" yazısı

Malatya'da kayısı hasadı yapan bir çiftçi, kayısının üzerinde Arapça 'Allah' yazısını görünce çok heyecanlandığını belirterek 'Bunu herkesin görmesini istedim' dedi. Habere Git »

Tohma Köprüsü yıl sonunda hizmete açılacak

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Tohma Köprüsü'nün bu yıl sonunda hizmete açılacağını belirtti. Habere Git »

Yük treni traktöre çarptı: 1 ölü, 2 yaralı

Yük treni traktöre çarptı: 1 ölü, 2 yaralı Malatya'da tren hattından geçen saman yüklü traktöre yük treni çarptı. Habere Git »

Treninin çarptığı traktörün römorku arkasındaki traktörün ...

MALATYA'nın Yazıhan ilçesinde, rayların üzerinden yolun karşısına geçmeye çalışan saman yüklü traktöre yük treni çarptı. Habere Git »

Yük treninin çarptığı römork, traktörün üstüne düştü: ...

Malatya'nın Yazıhan ilçesinde yük treni, seyir halinde olan bir traktörün römorkuna çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan römorkun başka bir traktörün üstüne düşmesi sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. Habere Git »

Yük treni traktöre çarptı: 1 ölü, 2 yaralı

Malatya'da tren hattından geçen saman yüklü traktöre yük treni çarptı. Habere Git »

Malatya'nın 'Sarı altınında' hasat mevsimi

Malatya'nın 'Sarı altınında' hasat mevsimi Malatya'dan dünyaya ihraç edilen kayısıda meşakkatli yolculuk Avrupa Birliği Coğrafi İşaret belgesi ile sofraların ve tezgahların aranan ürünü olan Malatya'nın sarı altını kayısı da hasat dönemi başladı. Habere Git »

Malatya'nın 'Sarı altınında' hasat mevsimi

Avrupa Birliği Coğrafi İşaret belgesi ile sofraların ve tezgahların aranan ürünü olan Malatya'nın sarı altını kayısı da hasat dönemi başladı. Habere Git »

Egeli ihracatçılar komşu ülkelerle yeni iş birliklerinin ...

Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Jak Eskinazi, gümrük kapılarının uluslararası yük taşımacılığına kontrollü bir şekilde yeniden açılması ve seyahat yasaklarının kalkmasıyla komşu ülkelere ve hedef pazarlara yönelik ihracatın yeni iş birlikleriyle artarak devam edeceğini bildirdi. Habere Git »

Kayak Merkezi yolunun yapılmasıyla 3 asırlık çile ...

Malatya'nın Hekimhan ilçesinde yapımı süren Kayak Merkezi yolunun tamamlanmasıyla üç asırdır yama dağı yaylalarına ulaşım sağlanmış olacak. Habere Git »

Doğu Avrupa'da yeni fırsatlar kapıda

Dış ticaret hacmi dikkate alındığında Doğu Avrupa ülkeleri Bulgaristan ve Romanya, Türkiye'nin en önemli ilk 20 ticaret ortağı arasında yer alıyor. Habere Git »

Doğu Avrupa'da yeni fırsatlar kapıda

Dış ticaret hacmi dikkate alındığında Doğu Avrupa ülkeleri Bulgaristan ve Romanya, Türkiye'nin en önemli ilk 20 ticaret ortağı arasında yer alıyor. Habere Git »

Malatya'da yılanların çiftleşme dansı

Malatya'da yılanların çiftleşme dansıMALATYA'nın Yazıhan ilçesinde, kayısı bahçesinde iki yılanın çiftleşme dansı görüntülendi. Habere Git »

Malatya'da yılanların çiftleşme dansı

MALATYA'nın Yazıhan ilçesinde, kayısı bahçesinde iki yılanın çiftleşme dansı görüntülendi. Habere Git »

Yasak avlanan 15 kişiye para cezası

Malatya'da, yasak dönemde sularda avlanan 15 kişiye idari para cezası uygulanırken, 4 bin metre ağ ele geçirildi. Habere Git »

Başkan Öztürk, Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığının ...

Malatya'nın Yazıhan İlçesi Belediye Başkanı, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Nevzat Öztürk, Malatya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığının kurulmasını önerdi. Habere Git »

Malatya'da kaçak balık avlayan 15 kişiye para cezası ...

Malatya'da balık avı yasağına uymayan 15 kişiye para cezası kesildi, 4 bin metre ağ ele geçirildi. Habere Git »

Malatya'da 2 mahallede karantina kaldırıldı

Malatya'da 2 mahallede 14 gündür uygulanan karantina sona erdi. Habere Git »

Bilgilendirme: Yazıhan Haberlerini okumak için doğru yerdesiniz.Yazıhan Son Dakika Haberleri anlık olarak sitemizde. Güncel Yazıhan Haberlerini yada Malatya Yazıhan Haberlerini buradan takip edebilirsiniz.
Yazıhan Haber - Son Dakika Yazıhan Haberleri sayfasını paylaş.
Malatyam | Malatya Haber Portalı | Online: 8