Yaylıca Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Yaylıca Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Yaylıca Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Yaylıca Tren linkinden bakabilirsiniz.

Yaylıca Tren İstasyonu

Yaylıca Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Yaylıca Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Yaylıca Malatya Tren Seferleri

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 09:19'de Yaylıca istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 09:20 itibariyle Yaylıca istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 33 saat 12 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. YaylıcaMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Yaylıca Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Yaylıca Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Yaylıca Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Yaylıca Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?