Yarbaşı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Yarbaşı Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Yarbaşı Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Yarbaşı Tren linkinden bakabilirsiniz.

Yarbaşı Tren İstasyonu

Yarbaşı Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Yarbaşı Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Yarbaşı Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 10:39'de Yarbaşı istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 10:40 itibariyle Yarbaşı istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 5 saat 51 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. YarbaşıMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Yarbaşı Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Yarbaşı Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Yarbaşı Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Yarbaşı Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?