Yakapınar Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Yakapınar Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Yakapınar Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Yakapınar Tren linkinden bakabilirsiniz.

Yakapınar Tren İstasyonu

Yakapınar Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Yakapınar Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Yakapınar Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 09:11'de Yakapınar istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 09:12 itibariyle Yakapınar istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 7 saat 19 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. YakapınarMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Yakapınar Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Yakapınar Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Yakapınar Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Yakapınar Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?