Yahşihan Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Yahşihan Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Yahşihan Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Yahşihan Tren linkinden bakabilirsiniz.

Yahşihan Tren İstasyonu

Yahşihan Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Yahşihan Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Yahşihan Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 20:34'de Yahşihan istasyonuna 3 dakika mola vermek üzere varır. Saat 20:37 itibariyle Yahşihan istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 13 saat 30 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. YahşihanMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 13:06'de Yahşihan istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 13:07 itibariyle Yahşihan istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 14 saat 5 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. YahşihanMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 13:06'de Yahşihan istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 13:07 itibariyle Yahşihan istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 14 saat 5 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. YahşihanMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Yahşihan Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Yahşihan Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Yahşihan Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Yahşihan Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?