16 Mayıs 2022 Pazartesi
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Yahşihan Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Yahşihan Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Yahşihan Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Yahşihan Tren linkinden bakabilirsiniz.

Yahşihan Tren İstasyonu

Yahşihan Tren istasyonu çalışma saatleri, bilet satışı ve telefonu yoktur. Yahşihan Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Yahşihan Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Yahşihan kalkışı 12:46 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 13:10 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. YahşihanMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Yahşihan kalkışı 12:46 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 13:10 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. YahşihanMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Yahşihan Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Yahşihan Malatya Tren
  • Yahşihan Malatya Tren Saatleri
  • Yahşihan Tren İstasyonu
  • Yahşihan Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ