Van Kars arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Van ile Kars arası 357 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Van Kars arası mesafe 357 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Van ile Kars Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kars ile Van arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Van Kars Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Van Kars arası kaç km'dir ve Van Kars arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Van Kars yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Van Kars arası mesafe bilgilerini, Van Kars yol tarifi, yol güzergâhı ve Van başlangıç noktasından Kars bitiş noktasına nasıl gidilir? Van ile Kars kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Van ile Kars yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Van Kars Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Van Kars uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Van ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?