Uşak Ordu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Uşak ile Ordu arası 935 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Uşak Ordu arası mesafe 935 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Uşak ile Ordu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ordu ile Uşak arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Uşak Ordu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Uşak Ordu arası kaç km'dir ve Uşak Ordu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Uşak Ordu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Uşak Ordu arası mesafe bilgilerini, Uşak Ordu yol tarifi, yol güzergâhı ve Uşak başlangıç noktasından Ordu bitiş noktasına nasıl gidilir? Uşak ile Ordu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Uşak ile Ordu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Uşak Ordu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Uşak Ordu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Uşak ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?