Ulam Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Ulam Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Ulam Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Ulam Tren linkinden bakabilirsiniz.

Ulam Tren İstasyonu

Ulam Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Ulam Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Ulam Malatya Tren Seferleri

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 11:29'de Ulam istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 11:30 itibariyle Ulam istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 7 saat 2 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. UlamMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Ulam Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Ulam Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Ulam Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Ulam Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?