Türkoğlu Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Türkoğlu Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Türkoğlu Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Türkoğlu Tren linkinden bakabilirsiniz.

Türkoğlu Tren İstasyonu

Türkoğlu Tren İstasyonu çalışma saatleri 09:00 - 17:00 olup, telefonu 03446181045'dur. Türkoğlu Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Türkoğlu Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 12:19'de Türkoğlu istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 12:20 itibariyle Türkoğlu istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 4 saat 11 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. TürkoğluMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Türkoğlu Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Türkoğlu Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Türkoğlu Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Türkoğlu Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?